حضور مهندس لارستانی در میان استقبال کنندگان از مهمان‌های خارجیِ مراسم تحلیف ریاست جمهوری

ساخت وبلاگ
انتشار در۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۱ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 325 بازدید

حضور یک مهندس لارستانی در میان استقبال کنندگان از مهمان‌های خارجیِ مراسم تحلیف ریاست جمهوری

آفتاب لارستان: در جریان مراسم سوگند (تحلیف) ریاست جمهوری دکتر حسن روحانی که هفته گذشته برگزار شد، هیأت‌های گوناگونی از کشورهای جهان به ایران اسلامی سفر کردند. در روز شنبه که این هیأت‌ها (اکثراً از میان رؤسای مجالس و وزرای امور خارجه و بعضاً رؤسای جمهور و نخست وزیران کشورها) وارد تهران می‌شدند، گروهی از میان دولت، نمایندگان مجلس و دیپلمات‌های جمهوری اسلام ایران از آنان استقبال کردند و که در میان اینها یک جوان فرهیخته از لارستان نیز به چشم می‌خورد.

آقای مهندس سهراب عزیزی رییس روابط بین الملل متخصصین مراقبت پرواز کشورمان به عنوان یکی از مهندسان برجسته مراقبت پرواز و مرتبط با سازمان فرودگاه‌ها، در کمیته امنیتی تشریفاتِ ورودِ ۱۰۸ هیأت خارجی مهمان مراسم تحلیف ریاست جمهوری حضور داشته است. به گفته‌ی این جوان شایسته‌ی اهل روستای دهکویه لارستان، ابتدا جلسه هماهنگی ورود مهمانان و هیأت‌های عالی‌رتبه، با حضور مسئولان مربوطه در سالن جلسات فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) برگزار شد؛ سپس از ابتدای صبح تا بعدازظهر شنبه (۱۴ مرداد) هواپیماهای رنگارنگ از شرکت‌های هوایی دنیا بر باند فرودگاه امام خمینی فرود می‌آمد و مهمانان خارجی در این فرودگاه بزرگ مورد استقبال هیأت ایرانی از جمله مهندس عزیزی قرار می‌گرفتند.

در زیر تعدادی از عکس‌های این برنامه‌ها را، که افتخاری برای منطقه لارستان به‌شمار می‌آید، می‌بینید:

جلسه هماهنگی ورود میهمانان در فرودگاه امام

جلسه کمیته امنیتی تشریفات


ارسال نظر

شهرستان خنج...
ما را در سایت شهرستان خنج دنبال می کنید

برچسب : حضور,مهندس,لارستانی,میان,استقبال,کنندگان,مهمان‌های,خارجیِ,مراسم,تحلیف,ریاست,جمهوری, نویسنده : خنجی up بازدید : 461 تاريخ : يکشنبه 22 مرداد 1396 ساعت: 19:04

خبرنامه