موافقت با برپایی اردوی تیم ملی هندبال جوانان ایران در لارستان

ساخت وبلاگ

رییس فدراسیون هندبال کشور با بیان اینکه لارستان مهد استعداد هندبال کشور است و آینده درخشانی برای هندبال لارستان متصورم، گفت: در سال ۱۴۰۳ اردوی تیم ملی هندبال جوانان به…

رییس فدراسیون هندبال کشور با بیان اینکه لارستان مهد استعداد هندبال کشور است و آینده درخشانی برای هندبال لارستان متصورم، گفت: در سال ۱۴۰۳ اردوی تیم ملی هندبال جوانان به لارستان اعزام می شود.

فرماندار ویژه لارستان با رییس فدراسیون هندبال کشور در تهران دیدار کرد.

به گزارش میلاد لارستان به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان، داریوش دهقان فرماندار ویژه لارستان به همراه محمدحسن طیبی رییس اداره ورزش و جوانان لارستان و حاج مسعود راستی لاری سرپرست باشگاه فرهنگی ورزشی شهید چمران لارستان با علیرضا پاکدل رییس فدراسیون هندبال کشور در تهران دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار فرماندار ویژه لارستان در سخنانی با توجه به وجود ورزشکاران زیاد در خطه لارستان بزرگ، بخصوص در رشته هندبال، خواستار توجه ویژه فدراسیون هندبال کشور به ورزش هندبال لارستان کهن شد.

در ادامه پاکدل رییس فدراسیون هندبال کشور هم در سخنانی اظهار کرد: لارستان مهد استعداد هندبال کشور است و آینده درخشانی برای هندبال لارستان متصورم.

وی سپس آمادگی و همکاری کامل خود را با مسئولین و هیات هندبال لارستان اعلام و قول مساعد داد که کمک های خوبی را برای رشد هندبال لارستان کند.

رییس فدراسیون هندبال کشور این را هم گفت که در سال ۱۴۰۳ تیم ملی هندبال جوانان در لارستان اردو می زند.

در این نشست همچنین مصوب شد که کلاس های مربیگری با حضور مربیانی از فدراسیون در سطوح مختلف در لارستان برگزار شود.

دیگر اینکه تعدادی تجهیزات ورزشی به تیم های هندبال شهید چمران و شهرزاد اختصاص یافت.

ف ۱۱۰

نوشته شده در تاریخ:سه شنبه ۲۳ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱:۲۵ب.ظ

شهرستان خنج...
ما را در سایت شهرستان خنج دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : خنجی up بازدید : 14 تاريخ : سه شنبه 23 آبان 1402 ساعت: 17:01

خبرنامه