یک تیر و چند نشان؛ برنامه‌ای با چاشنی محرومیت‌زدایی

ساخت وبلاگ

جهادگران بسیجی پایگاه شهید اسلام‌پناه لار در قالب یک برنامه فرهنگی با یک تیر و چند نشان زدند. به گزارش گروه شهروند خبرنگار میلاد لارستان، جهادگران بسیجی پایگاه مقاومت بسیج…

جهادگران بسیجی پایگاه شهید اسلام‌پناه لار در قالب یک برنامه فرهنگی با یک تیر و چند نشان زدند.

به گزارش گروه شهروند خبرنگار میلاد لارستان، جهادگران بسیجی پایگاه مقاومت بسیج شهید اسلام‌پناه در روز شهادت حضرت آقا علی‌بن موسی‌الرضا(ع) اقدام به برگزاری اردوی فرهنگی – مذهبی در روستای محروم درز از توابع بخش مرکزی لارستان با محوریت برنامه های سخنرانی بصیرت افزایی، عزاداری و مرثیه سرایی، برگزاری کلاس آموزشی -فرهنگی و اهدا جوایز ویژه کودکان و نوجوانان روستا، برپایی سفره اطعام رضوی جهت اهالی روستا اجرا کردند.

هدف از این کار علاوه بر برگزاری مراسم ساده، نسبت به شناسایی مشکلات روستاهای محروم اقدام نموده تا بتوان با این کار پیشگام الگوسازی برای هیئت‌های مذهبی و خیرین جهت سوق نذورات به مناطق محروم باشند.

ضمناً این پایگاه درنظر دارد به منظور ایجاد نشاط و امیدواری در بین مردم اعیاد و مناسبتهای شادی پیش رو را در سایر روستاهای محروم لارستان برگزار کند.

این برنامه از طرف‌پایگاه مقاومت شهید علی اصغر اسلامپناه و حوزه مقاومت سردار شهید نجفعلی مفید با همکاری حوزه مقاومت سردار شهید شعبانعلی عفیفه اجرا شده است.

ف ۱۱۰

نوشته شده در تاریخ:دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۹:۳۶ب.ظ

شهرستان خنج...
ما را در سایت شهرستان خنج دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : خنجی up بازدید : 82 تاريخ : سه شنبه 28 شهريور 1402 ساعت: 12:36

خبرنامه