فرماندار اوز خواستار بهره گیری از حساب ۱۰۰ امام برای زلزله زدگان شد

ساخت وبلاگ

فرماندار شهرستان اوز در دیدار با مدیر حساب ۱۰۰ امام (ره) استان فارس خواستار حمایت حساب ۱۰۰ امام (ره) برای ساخت مسکن زلزله زدگان اوز شد.


به گزارش ‌پسین اوز  و به نقل از روابط عمومی فرمانداری  شهرستان اوز، نشست فرماندار با مدیر حساب ۱۰۰ امام (ره) با حضور اعضای شورای شهر، هیات امنای حساب در شهرستان و گروهی از نیکوکاران در تالار فرمانداری برگزار شد. محمد محمدی فرماندار بر بهره گیری از ظرفیت حساب ۱۰۰امام (ره) برای ساخت مسکن محرومان تاکید کرد.

وی افزود: از خدمات مسئولان استان و شهرستان، خیران و نیروهای مردمی در کمک به زلزله زدگان قدردانی می شود. فرماندار با بیان اینکه آثار خیران اوز در شهرستان، منطقه، کشور و سایر نقاط دنیا نمایان است گفت: می توان با هم افزایی نیت خیران و حساب ۱۰۰ امام (ره) برای مسکن زلزله زدگان اقدام کرد. مهدی رنجبر مدیر حساب ۱۰۰امام (ره) اظهار داشت: به میزان مشارکت خیران، حساب ۱۰۰امام (ره) کمک بلاعوض برای ساخت تکمیل و تعمیر و تجهیز. ساختمان های آسیب دیده پرداخت خواهد کرد.
مقررشد: با هماهنگی بنیاد مسکن و انجمن خیریه در مرحله اول ۱۰ نفر از افرادی که مشمول استفاده از حساب ۱۰۰هستند معرفی و اقدام شود.‌ نیکوکاران نیز تشویق تا از این طریق اقدام کنند.

لینک کوتاه: http://pasineevaz.com/?p=18746

شهرستان خنج...
ما را در سایت شهرستان خنج دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : خنجی بازدید : 3 تاريخ : سه شنبه 28 شهريور 1402 ساعت: 12:36

خبرنامه