رئیس شورا و بخشدار مرکزی اوز مشکلات زیر ساختی جاده‌ای اوز را  در تهران مطرح کردند

ساخت وبلاگ

بخشدار مرکزی شهرستان اوز به اتفاق رئیس شورای اسلامی شهر اوز با حضور در دفتر مدیرکل برنامه ریزی و بودجه شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، در خصوص مسائل و مشکلات جاده ای شهرستان اوز با وی دیدار ‌و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار انسیه گلابی بخشدار بخش مرکزی شهرستان اوز در سخنانی با اشاره به اهمیت مسیرهای مواصلاتی بین شهرها و روستاهای این شهرستان اظهار داشت: بسیاری از مسیر‌های مواصلاتی که در سال‌های دور طراحی شده مناسب نیست. زیر ساخت‌های لازم برای آن‌ها در نظر گرفته نشده و از ایمنی کافی برخوردار نمی باشد.

وی در ادامه با اشاره به تفاهم‌نامه اخیر خیرین راه ساز با اداره راه و شهرسازی مبنی بر اجرای زیرساخت قطعه اول جاده مربط به طول ۵ کیلومتر، گفت: در این پروژه زیرسازی ۶ کیلومتر راه در دولایه و ۱۴ کیلومتر در یک لایه و یک پل با هزینه ای بالغ بر چهل میلیارد تومان انجام پذیرفته و هم اکنون نیز ادامه پروژه در حال انجام است و خیرین همچنان در حوزه راه و جاده همراه هستند.

 فریبا برازنده رئیس شورای اسلامی شهر اوز نیز با تاکید بر ضرورت رفع تمامی محدودیت ها در مسیر انجام کارهای خیرخواهانه گفت: زمانی که خیرین با انگیزه بالا و با نیت الهی در این مسیر قدم می گذارد، نیاز به حمایت از طرف مسئولین دارد، باید تمامی موانع و محدودیت ها در مسیر رفع شود چرا که این موانع منجر به دلسردی خیرین خواهد شد.

 جعفرسفیدیان، مدیرکل برنامه ریزی و بودجه شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، در پاسخ به پیگیری‌های مجدانه و طرح مطالبات حوزه زیرساخت جاده ای شهرستان اوز توسط بخشدار مرکزی و رئیس شورای اسلامی شهر، جهت رفع مشکلات، قول بازدید از جاده مذکور و مساعدت و همراهی را داد.

بخشدار مرکزی در پایان نشست، ضمن تشکر از تفکر جهادی محمد محمدی، فرماندار شهرستان اوز، از اهتمام وی در پیگیری و مساعدت درخواست‌ها قدردانی کرد.

لینک کوتاه: http://pasineevaz.com/?p=17945

شهرستان خنج...
ما را در سایت شهرستان خنج دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : خنجی بازدید : 66 تاريخ : شنبه 13 خرداد 1402 ساعت: 23:19

خبرنامه