مردم لارستان خواستار توجه بیشتر مسئولانند و مخالف پیشرفت هیچ منطقه ای نیستند

ساخت وبلاگ
چکیده : انتشار در۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۵ ب.ظ سرویس:عناوین اصلی بدون دیدگاه 24 بازدید واکنش امام جمعه به ط... با عنوان : مردم لارستان خواستار توجه بیشتر مسئولانند و مخالف پیشرفت هیچ منطقه ای نیستند بخوانید :
انتشار در۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۵ ب.ظ سرویس:عناوین اصلی بدون دیدگاه 24 بازدید

واکنش امام جمعه به طومارنویسی هفته گذشته در نماز جمعه:

مردم لارستان خواستار توجه بیشتر مسئولانند و مخالف پیشرفت هیچ منطقه ای نیستند

امام جمعه لارستان با واکنش به حساسیت های ایجاد شده مردمی درخصوص شایعات تغییرات در جغرافیای سیاسی شهرستان لارستان، گفت: مردم و مسئولان بدانند مردم لارستان با پیشرفت و رفاه هیچکس و هیچ منطقه ای مخالف نبوده و ناراحت نیستند اما خواست مردم لارستان از مسئولان آن است که به رشد و پیشرفت شهرستان لارستان هم توجه داشته باشند.

تاکید بر حمایت از از تولید ملی

به گزارش میلاد لارستان حجت الاسلام و المسلمین سیدمختار موسوی در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته شهر لار با یادآوری بخشهایی از بیانات اخیر مقام معظم رهبری در دیدار با هزاران نفر از مردم انقلابی قم با اشاره به توصیه های رهبری به مردم، اظهار داشت: مردم در اداره کشور به مسئولان کمک کنند چرا که هر جا مردم در صحنه بوده اند آن مسیر را انقلاب سریعتر پیموده است.

وی با تأکید به حمایت عامه مردم از تولیدات ملی، افزود: فروشنده باید کالای تولید داخل را عرضه کند و مصرف کنندگان و خریداران به دنبال خرید کالای ایرانی باشند.

امام جمعه لارستان با بیان اینکه حضور مردمی در صحنه های انقلاب یکی از وظایف اقشار مختلف جامعه است و نباید القائات دشمن بر ما تأثیر بگذارد، تصریح کرد: حضور گسترده مردم لارستان در راهپیمایی ۱۳ آبان امسال با وجود توطئه دشمنان نشان از بصیرت مردم است.

فضای مجازی می تواند رخنه ای برای نفوذ دشمن باشد

این استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه هدف همه ما اهداف عالیه نظام است، خاطر نشان کرد: مقابله با شایعه سازی دشمن باید مورد توجه قرار گیرد چراکه به دلیل فعالیت جوانان در این عرصه، فضای مجازی می تواند رخنه ای برای نفوذ دشمن باشد.

وی با توصیه به فعالان در فضای مجازی برای عدم پذیرش بدون منبع و سند اخبار و شایعات، گفت: دشمن از هر فرصتی در صدد ضربه به کشور و اسلام است.

حجت الاسلام موسوی با بازخوانی برخی توصیه های مقام معظم رهبری به مسئولان برای قدردانستن فرصت خدمتگزاری و استفاده بهینه از مسئولیت ها، یادآور شد: باید مسئولان توجه داشته باشند که گرایش به اشرافی گری، اسراف یا رفتارهای طاغوتی نداشته باشند.

لزوم عمل انقلابی مسئولان نسبت به تعلل اروپایی ها در موضوع برجام

امام جمعه لارستان با تأکید بر اینکه مسئولان باید پاسخ های قاطع برای یاوه گویی های دولتمردان آمریکایی داشته باشند، عنوان داشت: مسئولان باید در بزنگاه ها نسبت به حرف ها و اقدامات دشمنان واکنش مناسب نشان دهند.

وی با انتقاد از تعلل اروپایی ها در اجرای وعده های برجامی، خاطر نشان کرد: قرار بود اروپایی ها تا پایان سال ۲۰۱۸ برنامه عملیاتی خود ارائه کنند اما با وجود آغاز سال ۲۰۱۹ میلادی هنوز اقدام اساسی انجام نداده اند و برای دستیابی به نتیجه مطلوب نیازمند عمل انقلابی مسئولان است تا آنها بدانند ملت و دولت ایران بیش از این منتظر آنها نخواهند بود.

این مسئول با اشاره به اینکه تهدیدها، قول ها و امضاهای غربی ها اعتبار ندارد و نباید اعتنا کرد، افزود: راه را باید با عقلانیت برگزید و با بهره گیری از ظرفیت های درونی کشور مثل جوانان و منابع سرشار به معیشت مردم توجه ویژه مصروف شود و مشکلاتی که برای طبقات ضعیف به وجود امده رسیدگی شود.

حجت الاسلام موسوی میلاد عقیله بنی هاشم حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار را تبریک عرض کرد و به خانواده سعید عالیان پرستار جوان لارستانی که در هفته اخیر به دلیل عارضه قلبی جان خود را از دست داد، تسلیت گفت.

مردم لارستان مخالف پیشرفت هیچ منطقه ای نیستند

امام جمعه لارستان با واکنش به حساسیت های ایجاد شده مردمی درخصوص شایعات تغییرات در جغرافیای سیاسی شهرستان لارستان، عنوان کرد: مردم و مسئولان بدانند مردم لارستان با پیشرفت و رفاه هیچکس و هیچ منطقه ای مخالف نبوده و ناراحت نیستند اما خواست مردم لارستان از مسئولان آن است که به رشد و پیشرفت شهرستان لارستان هم توجه داشته باشند.

وی با تأکید بر اینکه نصحیت ما در کنار تدبیر شما مسئولان مؤثر خواهد بود و هرگونه تصمیمی با توجه به شرایط حساس کشور و منطقه لارستان باشد، اضافه کرد: مردم لارستان، مردمی آگاه، بصیر، انقلابی و شهید داده برای نظام و انقلاب اسلامی و قانون مدار هستند و کاری نخواهند کرد که موجب سوء استفاده دشمنان نظام، انقلاب و کشور شود.

امام جمعه لارستان به نمایندگی از سوی مردم این شهرستان خطاب به مردم سایر شهرستانها، بخش ها و روستاها گفت: پیام مردم لارستان استمرار دوستی، برادری و وحدت است و اگر مردم لارستان مطالبه ای دارند در کنار مطالبه سایر بخش ها مثل دو برادر از پدرشان است و این جای ناراحتی برای هیچکس ندارد.

حجت الاسلام موسوی تأکید کرد: استمرار وحدت، همدلی و برادری که سالیان سال گذشته توسط علمای بزرگ پایه گذاری شده، پیام مردم لارستان است که ما همچنان این مسیر را ادامه خواهیم داد.

وی خطاب به نماینده مردم شهرستانهای لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی و فرماندار ویژه لارستان به عنوان مسئولان بلندپایه لارستان خواستار پیگیری و ارائه گزارش در صورت لزوم شد.


...
نویسنده : مدير نيلوبلاگ بازدید : 10 تاريخ : شنبه 22 دی 1397 ساعت: 3:07