از توسعه جاده ها و رونق راه آهن تا منطقه ويژه اقتصادی و چمن مصنوعی ورزشگاه ها/ وعده های «جعفرپور» در برنامه «با نمایندگان» سیمای فارس

ساخت وبلاگ
چکیده : انتشار در۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۶:۲۸ ب.ظ سرویس:عناوین اصلی 2 دیدگاه 35 بازدید از توسعه &... با عنوان : از توسعه جاده ها و رونق راه آهن تا منطقه ويژه اقتصادی و چمن مصنوعی ورزشگاه ها/ وعده های «جعفرپور» در برنامه «با نمایندگان» سیمای فارس بخوانید :
انتشار در۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۶:۲۸ ب.ظ سرویس:عناوین اصلی 2 دیدگاه 35 بازدید

از   توسعه     جاده   ها و   رونق   راه آهن تا   منطقه     ويژه     اقتصادی   و چمن   مصنوعی     ورزشگاه   ها/   وعده   های   «جعفرپور»   در   برنامه   «با   نمایندگان»     سیمای     فارس  

نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در برنامه اخیر «با نمایندگان» سیمای فارس سخن گفت.

به گزارش میلاد لارستان وی در این برنامه در اظهاراتی به بیان فعالیت های اخیر صورت گرفته در حوزه انتخابیه اشاره کرد وگفت: در حوزه انتخابیه لارستان خنج و گراش مسائل زیرساختی مهمی در دست پیگیری است که از مهمترین آنها موضوع راهسازی در منطقه است.

وی گفت: باند دوم شیراز-جهرم-لار-بندرعباس به صورت جدی در حال پیگیری است که با رایزنی های صورت گرفته با وزارت راه و شهرسازی باند دوم مسیر جهرم به لار و تخصیص بودجه به آن به صورت ویژه در دستور کار قرار دارد.

وی در حوزه راه آهن نیز به رایزنی های صورت گرفته با وزارت راه اشاره نموده و افزود: به صورت مقدمانی ایستگاه زاد محمود تجهیز و امکان توقف قطارها ایجاد شده و طبق پیگیری صورت گرفته و موافقت مسئولان ذیربط مقرر شده که در خود ایستگاه زادمحمود، بلیط قطار به سایر نقاط کشور فروخته شود که این مهم تخفیف قابل توجهی را برای مسافرینی که از آن مبدا حرکت می کنند (در قطارهای ۶ و۴ تخته) در بر خواهد داشت که به زودی این موضوع و سازو کار خرید بلیط و… به اطلاع مردم خواهد رسید.

جعفرپور در ادامه به حوزه انتقال خون اشاره نموده و افزود: طی روزهای آتی شاهد افتتاح پایگاه انتقال خون لارستان خواهیم بود که یکی از مراکز مهم و مجهز جنوب فارس می باشد و در تلاشیم که این پایگاه به عنوان مرکز صدور پلاسما به کشورهای حاشیه خلیج فارس مبدل شود. وی گفت: این مرکز به کمک خیرین ساخته شده و دولت و مسئولین سازمان انتقال خون نیز تجهیز آن را تقبل نموده اند.

عضو مجمع نمایندگان فارس گریزی به منطقه ویژه اقتصادی نیز زده و بیان داشت:‌ منطقه ویژه اقتصادی لارستان جزو ۱۳ شهرستانی بود که مورد تایید دولت بوده و در مجلس نیز تایید شد ولی افزوده شدن تعداد مناطق ویژه مورد اعتراض شورای نگهبان قرار گرفت. این موضوع در کمیسیون اقتصادی در حال پیگیری است که پس از رفع ایرادات شورای نگهبان جهت تایید مجدد موضوع به صحن علنی مجلس خواهد آمد. در کنار موارد فوق اما فعالیت های منطقه ای در حال انجام بوده در تلاشیم تا زمین اختصاصی به منطقه ویژه را تحویل بگریم. همچنین فعالیتهای جلب سرمایه گذار نیز در این خصوص در حال پیگیری است.

در خصوص مباحث فرهنگی و ورزشی نیز جعفرپور از ادامه برنامه نصب چمن های مصنوعی برای تعداد قابل توجهی از ورزشگاه های منطقه طبق برنامه مصوب وزارتخانه ورزش و جوانان اشاره نموده و گفت: امیدواریم در آینده نه چندان دور این زمین های چمن نیز مورد بهره برداری قرار گیرد.

وی با بیان اینکه امیدواریم بتوانیم وظیفه اصلی خود را که وضع قانون است به خوبی پیگیری نموده و در ادامه به مشکلات منطقه ای نیز بپردازیم اظهار امیداوری نمود که بتوان با موضع گیری های به جا و صحیح منافع ملی  کشور را تامین نمود.


...
نویسنده : مدير نيلوبلاگ بازدید : 13 تاريخ : سه شنبه 11 دی 1397 ساعت: 10:35