تقدیر از جوان «فناور» برگزیده اهل «لطیفی»

ساخت وبلاگ
چکیده : انتشار در۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱:۵۹ ب.ظ سرویس: برگزیده و ها 2 دیدگاه 144 بازدید تقدیر و از جوان و «... با عنوان : تقدیر از جوان «فناور» برگزیده اهل «لطیفی» بخوانید :
انتشار در۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱:۵۹ ب.ظ سرویس: برگزیده و ها 2 دیدگاه 144 بازدید

تقدیر و از جوان و «فناور» و برگزیده اهل «لطیفی» و

روابط عمومی پایگاه مقاومت شهید یعقوب مرادی لطیفی: محسن حسینی، فناور و هنرمند اهل شهر لطیفی لارستان در همایش اخیر به مناسبت هفته پژوهش و فناوری توانست در جمع فناوران برتر شهرستان قرار گیرد.

گفتنی است وی در قالب شرکت صنعت طراحی ایراهستان و مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور لارستان فعالیت می کند.

پایگاه مقاومت شهید یعقوب مرادی نیز به نوبه خود این موفقیت را به این فناور جوان اهل لطیفی تبریک می گوید.

در ادامه متن لوح تقدیر محسن حسینی با امضای جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان (ريس ستاد بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری لارستان) و دکتر علی طاهری (رئیس مجتمع آموزش عالی و دبیر این ستاد) می آید:

***

جناب آقای محسن حسینی مدیرعامل شرکت صنعت طراحی ایراهستان

پژوهش هدفمند به عنوان زیربنای تولید علم، فناوری ارزش آفرین لازمه تولید ملی دانش بنیان و انجام این دو امر مهم نیازمند تلاش پژوهشگران و فناوران و موجب حرکت درمسیرتوسعه پایدار در کشور است.

بدینوسیله توفیق حضرتعالی را درکسب عنوان فناور برگزیده شهرستان لارستان درسال ۱۳۹۷، سال حمایت از کالای ایرانی، خدمت شما و خانواده محترمتان و همشهریان عزیز تبریک عرض می نماییم.

امید است درپرتوی الطاف بیکران خداوند و کوشش های ارزنده و مستمر شما و تمامی پژوهشگران و صاحبان فضل و اندیشه، شاهد شکوفایی و بالندگی شهرستان و میهن اسلامی در همه عرصه های علمی و پژوهشی باشیم.


...
نویسنده : مدير نيلوبلاگ بازدید : 13 تاريخ : شنبه 8 دی 1397 ساعت: 23:29