بیش از ۳۰۰ شهروندِ «خور» در یک مسابقه کتابخوانی شرکت کردند

ساخت وبلاگ
چکیده : انتشار در۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲:۴۹ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 155 بازدید بیش از ۳۰۰ شهروندِ,... با عنوان : بیش از ۳۰۰ شهروندِ «خور» در یک مسابقه کتابخوانی شرکت کردند بخوانید :
انتشار در۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲:۴۹ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 155 بازدید

بیش از ۳۰۰ شهروندِ, «خور», در یک مسابقه, کتابخوانی, شرکت, کردند,

هفتمین دوره مسابقه کتابخوانی با موضوع کنترل خشم به میزبانی دارالتحفیظ قرآن کریم خور برگزار شد.

در این دوره، شهرداری و شورای اسلامی، امور قرآنی، گروه کافه کتاب و کمیته دانش پژوهان فعالانه همکاری داشتند و رده های سنی خردسالان و دانش آموزان در دو نوبت صبح و عصر و به دو روش کتبی و شفاهی در پنجشنبه ۲۲ آذر ماه ۹۷ به رقابت پرداختند.

همچنین دانش آموزان پنجم تا دوازدهم، که بیش از ۷۰ نفر بودند، پس از امتحان کتبی خود، در حضور مسئولان شهر کارگاه کنترل خشم را برگزار کردند.

هدف از این کارگاه، مرور و عملی کردن آموزه هایشان پس از مطالعه کتاب منبع بود که در پایان به پاداش کارگاه خوبی که برگزار کردند، قول اردوی تفریحی را از مسئولین برگزاری گرفتند.

لازم به ذکر است که در چهارمین دوره به شرکت کنندگان اعلام شده بود که در صورتی که سه بار پیاپی در مسابقه شرکت کنند، شامل اردو خواهند بود.

در نوبت عصر نیز، رده سنی خردسالان تا چهارم به صورت شفاهی به رقابت پرداختند. کارگاه این رده به گونه ای بود که ۱۳۰ شرکت کننده توسط ۸ داور (مربی) آموزه ها را مرور می کردند و در حین پرسش آموزش های لازم با نکته های کتاب به آنها داده می شد.

در پایان مسابقات این رده ها، به رسم یادبود از سوی مسئولین برگزاری(نهادهای همکار) به تمامی شرکت کنندگان هدایایی به تناسب رده سنی شان اهدا شد.

در ادامه‌ی مسابقات این دوره، در رده بزرگسالان (اولیاء و مربیان) بیش از ۸۰ نفر از طریق سایت و به شکل آنلاین در ۲۸ آذر ماه به رقابت خواهند پرداخت.

کارگاه ویژه این رده سنی نیز در ۲۹ آذرماه برگزار خواهد شد و پس از پایان رقابت ها، نتایج این دوره اعلام خواهد شد.


...
نویسنده : مدير نيلوبلاگ بازدید : 8 تاريخ : سه شنبه 27 آذر 1397 ساعت: 3:37