امام جمعه خواستار حضور همه مسئولان در نماز جمعه شد/ «صبر» و «خدمت بی‌منت» لازمه کار مدیران است

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

image انتشار در۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۱ ق.ظ image سرویس:برگزیده ها image بدون دیدگاه image 16 بازدید

در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان

امام جمعه خواستار حضور همه مسئولان در نماز جمعه شد/ «صبر» و «خدمت بی‌منت» لازمه کار مدیران است

آخرین جلسه شورای اداری شهرستان در روز ۱۷ مردادماه، با حضور مدیر کل سیاسی استانداری و مسئولان محلی در فرمانداری ویژه لارستان برگزار شد.

در این جلسه، در کنار مدیر کل سیاسی استانداری و فرماندار لارستان، حجت الاسلام موسوی خرم امام جمعه لار نیز به ایراد سخن پرداخت.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه لارستان، وی ضمن بیان نکاتی با استناد به آیات قرآن، «ارتباط با خداوند» و «ارتباط صحیح با سایر مخلوقین» را لازمه موفقیت در کارها عنوان کرد و گفت: مشکلات روز را باید با استعانت از خداوند در دل شب هموار نمود.

امام جمعه لار کار و خدمت «بی‌منّت» و توأم با «صبر» را لازمه ارتباط خوب با مردم برشمرد و تأکید کرد: در نظام اسلامی یک مدیر نباید برای کارها و خدماتش منت بگذارد و در برابر ناملایمات و برخوردهای نامناسب مردم یا همکارانش، صبور باشد.

موسوی خرم در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری در مورد بهبود اوضاع اقتصادی فعلی، افزود: باید متناسب با «جنگ اقتصادی» آرایش جنگی گرفت چرا که دشمن در این جنگ به دنبال ایجاد یأس و ناامیدی مردم از نظام و در نهایت ایجاد اغتشاش و آشوب و براندازی نظام اسلامی است.

وی کار مضاعف و رضایت‌مندی مردم را عاملی اساسی در ناکام گذاشتن اهداف دشمن دانست و بر ضرورت ایجاد «امید» در مردم تأکید کرد.

امام جمعه لارستان در پایان با اشاره به مراجعات مکرر مردم به دفتر ایشان و بیان برخی مشکلات و نارسایی‌ها، به مشکل لغو پروازها در فرودگاه بین المللی لارستان اشاره کرد و گفت: این موضوع برای مردم منطقه سختی‌هایی بوجود آورده که لازم است مسئولان ارشد شهرستان پاسخگو باشند.

تقویت «شورای تنظیم بازار» همراه با حضور مؤثرِ همه اعضای آن، و پیگیری جدی‌ترِ موضوع پارک بانوان از دیگر موضوعاتی بود که حجت الاسلام موسوی در جلسه شورای اداری بر آن تأکید کرد و ادامه داد: در نظام اسلامی شایسته نیست مدیران و کارگزاران به امور دینی به‌ویژه حضور در «نماز جمعه» بی‌توجه باشند.

image

...
نویسنده : مدير نيلوبلاگ بازدید : 5 تاريخ : پنجشنبه 1 شهريور 1397 ساعت: 19:40