رییس شورای شهرستان بر ضرورت تقویت «امید» و «اعتماد» در جامعه تأکید کرد

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

پیام عبدالرحیم مقیمی به مناسبت هفته دولت

رییس شورای شهرستان بر ضرورت تقویت «امید» و «اعتماد» در جامعه تأکید کرد

به مناسبت فرا رسیدن هفته «دولت»، رییس شورای اسلامی شهرستان لارستان پیامی صادر کرد و طی آن ضمن تمجید از «صداقت خالصانه» شهیدان رجایی و باهنر، بر ضرورت تقویت «امید» و «اعتماد» در جامعه تأکید کرده است.

به گزارش روابط عمومی شورای شهرستان، متن پیام مقیمی به این شرح است:

***

این روزها یادآور شهادت دو بزرگمرد عرصه سیاست است که به‌دور سیاست‌بازی‌ها و جناح‌بندی‌ها، «خدمت مجاهدانه» را با «تعهد عالمانه» و «صداقت خالصانه» در هم آمیخته بودند.

هفته «دولت» همزمان با سالگرد شهادت «رجایی» و «باهنر»، فرصت مغتنمی است تا ضمن بررسی کارنامه‌ی یک ساله‌ی نهادها و سازمان‌های مختلف دولتی و شناخت دقیق نقاط ضعف و قوت آن، در جهت همبستگی و انسجام بیشترِ مسئولان، کارگزاران و مدیران با مردم کوشید.

در شرایط کنونی یکی از جنبه‌های همبستگی، همکاری و تعامل بیش از پیش شوراهای اسلامی به عنوان نمایندگان توده مردم و بازوی توانمند مدیریت اجرایی با مدیران دولتی و حاکمیتی برای عبور از شرایط سخت اقتصادی، فرهنگی و سیاسی است؛ تا در سایه آرمان‌های انقلاب و رهنمودهای مقام معظم رهبری، گوهر «امید» و «اعتماد عمومی» در جامعه‌ی ایران اسلامی همچنان درخشنده بماند و توطئه‌های دشمنان این نظام و آب و خاک عزیزمان همچنان نقش بر آب شود. ان‌شاءالله

اینجانب هفته دولت را به همه دولتمردان و مدیران خدمتگزار به‌ویژه در جای جای شهرستان لارستان تبریک و خداقوت می‌گویم.

عبدالرحیم مقیمی/ رییس شورای اسلامی شهرستان لارستان

image

...
نویسنده : مدير نيلوبلاگ بازدید : 7 تاريخ : پنجشنبه 1 شهريور 1397 ساعت: 19:40