کاروان «کتاب» به دانشگاه علمی کاربردی لارستان رفت+ گزارش تصویری | بلاگ

کاروان «کتاب» به دانشگاه علمی کاربردی لارستان رفت+ گزارش تصویری

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

image انتشار در۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۵ ب.ظ image سرویس:برگزیده ها image یک دیدگاه image 120 بازدید


کاروان کتاب در ادامه هدف خود در ترویج کتاب و کتابخوانی روز شنبه پنجم اسفندماه مهمان دانشگاه جامع علمی کاربردی بود.

به گزارش واحد خبر حوزه علیمه لارستان، در ابتدای جلسه صفا فرجام سرپرست این دانشگاه ضمن خوش آمدگویی اظهار داشت: یکی از مصادیق حکمت، خدمت به اندیشمندان است. چنین سعادتی نصیبمان شده که در خدمت شما بزرگواران باشیم. وی افزود: امروزه برای اینکه به پیشرفت و تعالی برسیم توسعه فرهنگی و بصورت خاص پرداختن به مقوله کتاب بسیار توصیه شده است.

سرپرست دانشگاه علمی کاربردی لارستان در پایان گفت: مولفین بایستی با نوآوری در ادبیات، نگارش، ویرایش و طراحی کتابهایشان همنشینی با این دوست دیرین را جذاب تر نمایند.

در ادامه این نشست حجه الاسلام موسوی معاون حوزه علمیه با تقدیر و تشکر از سرپرست و کارکنان دانشگاه گفت: هدفمان از حضور، برقراری هرچه بیشتر ارتباط بین حوزه و دانشگاه است.

سپس محمد زارع مدیر بنیاد لارشناسی نیز گفت: در راستای هدف مذکور عزیزانی از حوزه علمیه شهرستان نیز حضور دارند و شایسته است از نهاد کتابخانه عمومی، حوزه علمیه، حسن هوشمند نویسنده پیشکسوت، باقر صداقت از فرهنگیان شهرستان، عشرت جهاندیده از شورای شهر، مسعود شجاعی از فرمانداری، فرزاد قناعت پور از مرکز رشد وادهای فناور و محمد رزاقیان از بنیاد لارشناسی، بخاطر حضور و اهدای کتاب تشکر و قدردانی گردد.

در ادامه تنی چند از همراهان طی سخنان کوتاهی خوشحالی خود را از حضور در محیط دانشگاه ابراز نمودند و در پایان این مراسم نیز کتب اهدایی تقدیم کتابخانه دانشگاه گردید.

image

...
نویسنده : مدير نيلوبلاگ بازدید : 3 تاريخ : سه شنبه 8 اسفند 1396 ساعت: 3:58