شرکت های بیمه گر به تعهدات خود عمل نکنند، خدماتِ درمانی کاهش می یابد | بلاگ

شرکت های بیمه گر به تعهدات خود عمل نکنند، خدماتِ درمانی کاهش می یابد

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

image انتشار در۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۳:۲۱ ق.ظ image سرویس:برگزیده ها image بدون دیدگاه image 56 بازدید

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی لارستان:

شرکت های بیمه گر به کاهش می یابد

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی لارستان با اشاره به عدم پرداخت به موقع ١٠ درصد حق بیمه به وزارت بهداشت و درمان توسط بیمه های تجاری، از احتمال کاهش خدمات به مصدومان ترافیکی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی لارستان، دکتر اکبرزاده معاون درمان دانشکده ضمن بیان این خبر افزود: برای بهبود کیفیت خدمات درمانی در منطقه نیازمند دریافت سهمیه بیمه‌های تجاری هستیم که شرکت های بیمه گر به وزارت بهداشت پرداخت و این وزارتخانه در سطوح مختلف به واحدهای درمانی و بیمارستان‌های دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور تزریق نماید.

این مسئول اضافه کرد: بر اساس قانون برنامه توسعه چهارم و پنجم مجلس، شرکت‌های بیمه‌گر موظف به پرداخت بخشی از هزینه درمان بیماران حوادث ترافیکی از محل مبالغ دریافتی حق بیمه شخص ثالث خودروها هستند که متاسفانه از سال ۹۵ تاکنون شرکت های تجاری بیمه نسبت به پرداخت بدهی قریب به هزار میلیارد تومانی خود به وزارت بهداشت اقدام ننموده و این مهم موجب شده که مطالبات بیمارستانهای مجموعه علوم پزشکی لارستان نیز وصول نگردد.

دکتر اکبرزاده با اشاره به بی مهری شرکت های بیمه گر در پرداخت بدهی های خود اذعان داشت: ارائه خدمات مطلوب به بیماران و پرداخت بخشی از مطالبات پرسنلی، آماده سازی سخت افزاری و حتی توسعه بیمارستان ها در کل کشور با دریافت حجم عظیم این مطالبات محقق خواهد شد.

وی در ادامه با بیان این مطلب که با وجود مشکلات مالی بیمارستانهای دانشکده تاکنون به تعهدات خود در خدمت رسانی به مصدومان حوادث ترافیکی پایبند بوده، از شرکت های بیمه ای در سطح منطقه خواست تا معوقات و بدهی‌های خود را به وزارتخانه پرداخت نمایند.

image

...
نویسنده : مدير نيلوبلاگ بازدید : 4 تاريخ : سه شنبه 8 اسفند 1396 ساعت: 3:58