تخلفات در دستگاه های دولتی را «پیامک» کنید

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  image انتشار در۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۳:۱۹ ق.ظ image سرویس:برگزیده ها image بدون دیدگاه image 86 بازدید

  تخلفات در دستگاه های دولتی را «پیامک» کنید

  مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری فارس با اشاره به آغاز به کار کمیته رسیدگی به حقوق شهروندی در استان گفت: از مردم تقاضا داریم هرگونه سوءاستفاده از مسئولیت و مقام دولتی و یا درخواست رشوه و تخلفات دیگر را با ارسال پیامک به این کمیته گزارش کنند.

  دارا کیانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بر اساس اختیاراتی که وزیر کشور بر اساس مفاد ۹۱ و ۹۲ قانون مدیریت خدمات کشوری به مدیران دفاتر بازرسی استانداری های سراسر کشور تفویض کرده از ۲۰ دیماه جاری، کمیته رسیدگی به حقوق شهروندی در استانداری فارس تشکیل شده است.

  وی اظهار کرد: این کمیته آماده رسیدگی به تخلفات اداری و بررسی آنها تا دستیابی به نتیجه قطعی است.

  مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری فارس گفت: افرادی که نسبت به شکایت از کارمندان و مدیران دستگاه های اجرایی اقدام کنند با دریافت کد رهگیری تا پایان بررسی ها از روند پیگیری پرونده ها مطلع می شوند.

  کیانی ادامه داد: در صورت نیاز، آنها به جلسات رسیدگی دعوت می شوند تا برای دقت بیشتر در فرایند رسیدگی به شکایت حضور داشته باشند.

  مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری فارس بیان کرد: شهروندان می توانند هرگونه سوءاستفاده از پست و مقام دولتی، درخواست رشوه و هرگونه تخلفی را به وسیله پیامک به شماره تلفن همراه ۰۹۰۲۸۴۰۴۶۰۶ گزارش دهند و با دریافت کد رهگیری تا پایان و دستیابی به نتیجه، موضوع را پیگیری کنند.

  image

  نویسنده : مدير نيلوبلاگ بازدید : 1 تاريخ : پنجشنبه 5 بهمن 1396 ساعت: 14:20
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها