حسنی: سیاست‌ها و خدمات نظام را به مردم ارائه دهید/ دقت در کنار سرعت عمل، از پخش شایعات جلوگیری می‌کند

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  در جمع مسئولان روابط عمومی ادارات شهرستان

  فرماندار: روابط عمومی‌ها سیاست‌ها و خدمات نظام را به مردم ارائه دهند/ دقت در کنار سرعت عمل، از پخش شایعات جلوگیری می‌کند

  معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان تاکید کرد: روابط عمومی ها دقت و سرعت عمل را سرلوحه کار خود قرار دهند.

  به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی در جمع مسئولان روابط عمومی ادارات شهرستان در سخنانی با بیان اینکه روابط عمومی ها بایستی اقداماتشان به روز باشد و بر اساس علم روز حرکت کنند، گفت: روند توسعه جوامع و پیشرفت علم و تکنولوژی تأثیر بسزایی بر جامعه ما داشته و در این راستا بیشترین تأثیرات در راستای ارتباطات ناشی از پیشرفت علم و تکنولوژی متوجه روابط عمومی هاست، لذا روابط عمومی ها باید متناسب با پیشرفت و تکنولوژی، خودشان را به روز کنند.

  وی روابط عمومی ها را پل ارتباطی بین بدنه حاکمیتی جامعه و توده مردم خواند و ادامه داد: اگر نتوانیم در راستای استفاده از تکنولوژی و دانش جدید، روابط عمومی ها را به روز کنیم، یقیناً عقب خواهیم افتاد و ارتباط میان مردم و مسئولان ضعیف خواهد شد.

  فرماندار ویژه لارستان با تأکید بر دقت عمل رسانه ها در کنار سرعت کار، تصریح کرد: روابط عمومی ها اگر تقویت نشوند و سرعت عمل در ارائه عملکرد و اخبار و گزارشها را در کنار سرعت عمل قرار ندهند، یقیناً بسیاری از ناهنجاری های اداری، اجتماعی و حاکمیتی بوجود می آید.

  حسنی با بیان اینکه پخش شایعات پیرامون عملکرد دستگاه ها می توانند تأثیرات منفی سیاسی، اجتماعی و روانی داشته باشد، گفت: در عرصه ارتباطات اجتماعی می بینیم که گاهی شایعاتی در سطح جامعه رواج پیدا می کند که معطوف به عملکرد یک دستگاه یا مدیر است، به دلیل اینکه روابط عمومی آن اداره سرعت عمل بالایی نداشته و این موضوع را منعکس نکرده است و در این صورت آن خبر بوسیله رسانه های غیر رسمی در کشور پخش می شود و به نوعی ناامنی روحی و روانی را در جامعه ایجاد می کنند.

  معاون استاندار فارس تأکید کرد: روابط عمومی ها نگذارند که دیگران ابتکار عمل را از دست شان خارج کنند، بلکه آنها بایستی به وظیفه خودشان که آگاهی بخشی است، اشراف کامل داشته باشند و به آن خوب عمل کنند.

  حسنی اظهار داشت: امروزه اکثر شبکه های اجتماعی و مجازی ساماندهی شده نیستند و ممکن است از یک خبر جعلی یا نپخته افکار عمومی را تحت تأثیر قرار دهند. لذا در این خصوص روابط عمومی ها مراقبت نمایند و اخبار و اطلاعات واقعی را به جامعه انتقال دهند تا باعث ایجاد تهدیدهای جدی برای سایر دستگاه اجرایی یا شهرستان و یا یک بخش نشود.

  وی در پایان سخنانش خطاب به مسئولین روابط عمومی ها تأکید کرد: سیاست ها، فعالیت ها و خدمات نظام و دولت را به مردم ارائه دهید و تا آنجا که می توانید جلسات و برنامه ها را با همکاری مدیریت سازمان، کارآمد و از جلسات و برنامه های تشریفاتی خودداری کنید و جلسات را به سمت کارآمد شدن، عملیاتی شدن و اجرایی کردن بکشانید.

  پیش از این نیز تعدادی از مسئولین روابط عمومی های ادارات شهرستان هم به ارائه نقطه نظرات و پیشنهادهای خود مبنی بر ارتقای جایگاه روابط عمومی ها پرداختند.


  نویسنده : مدير نيلوبلاگ بازدید : 1 تاريخ : سه شنبه 12 دی 1396 ساعت: 11:41
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123