رییس هیئت کشتی لارستان از رییس هیئت جهرم عیادت کرد

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  انتشار در۲۱ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۶:۵۳ ق.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 109 بازدید

  همزمان با عید غدیر خم

  رییس هیئت کشتی لارستان از رییس هیئت جهرم عیادت کرد

  علی اکبر عسکرپور رییس هیئت کشتی شهرستان لارستان به اتفاق جمعی از قهرمانان و ملی پوشان اسبق و فعلی این شهرستان در روز عید سعید غدیر خم با اکبر حامدی پور رییس هیئت کشتی شهرستان جهرم، که چندی پیش به دلیل عارضه قلبی مورد عمل جراحی قرار گرفت، دیدار و از وی عیادت کرد.

  به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی لارستان، در این دیدار صمیمانه رییس هیئت کشتی لارستان، اکبر حامدی پور را مدیری مدبر در کشتی آزاد استان برشمرد که سالیان سال در عرصه كشتي كشور و فارس زحمت‌های فراوانی متحمل شده است.

  وی اظهار داشت: بزرگانی همچون حامدی پور گنجینه های ارزشمندی برای کشتی استان فارس هستند که باید از تجارب آنها برای رشد و اعتلای ورزش اول کشور بهره مند شد.

  رییس هیئت کشتی لارستان دو فرزند قهرمان رییس هیئت کشتی شهرستان جهرم را افتخار استان فارس و کشور دانست و برای اکبر حامدی پور آرزوی بهبودی و سلامتی کرد.

  در ادامه رییس هیئت کشتی شهرستان جهرم نیز از علی اکبر عسکرپور به عنوان بازوی توانمند کشتی آزاد استان فارس یاد کرد که چندین کشتی گیر را در سطح ایران و آسیا به جامعه کشتی کشور معرفی کرده است.

  اکبر حامدی پور خاطرنشان کرد: تعداد باشگاه های کشتی در شهرستان های استان فارس باید افرایش پیدا کند تا با رقابت سالم میان این باشگاه ها شرایط رشد و شکوفایی کشتی فارس فراهم شود.

  وی علی اکبر عسکرپور را یکی از بهترین مربیان کشتی فارس و حتی کشور برشمرد که از زمان های بسیار دور برای اعتلای کشتی لارستان و استان شبانه روز در خدمت کشتی گیران بوده است.

  رییس هیئت کشتی شهرستان جهرم ضمن تشکر از عسکرپور و دیگر قهرمانان کشتی لارستان، برای پهلوانان این شهرستان آرزوی موفقیت و سربلندی کرد.


  نویسنده : مدير نيلوبلاگ بازدید : 6 تاريخ : پنجشنبه 23 شهريور 1396 ساعت: 4:39
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123