آب آشامیدنی به بزرگترین روستای بخش مرکزی لارستان رسید

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  انتشار در۱۲ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۹:۴۴ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 27 بازدید

  با حضور فرماندار ویژه لارستان، امام جمعه لار و بخشدار مرکزی

  آب آشامیدنی به بزرگترین روستای بخش مرکزی لارستان رسید

  فرماندار لارستان و امام جمعه لار در مراسمی آب‌رسانی به روستای دهکویه در ۲۵ کیلومتری شهر لار را کلید زدند تا مردم این روستای ۸ هزار نفری از این نعمت خدادادی بهره مند شوند.

  به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ در مراسمی با حضور حجت الاسلام سید مختار موسوی امام جمعه لارستان، جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، علی پور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری، ماشاءالله ثمری بخشدار مرکزی، فرماندهان نظامی و انتظامی و رؤسای ادارات و نهادهای شهرستان، اعضای شورای اسلامی و قشرهای مختلف مردم، پروژه تأمین و تکمیل آب آشامیدنی روستای دهکویه از بخش مرکزی لارستان افتتاح و اجرا شد.

  در این مراسم تقوی فرد معاون مدیریت آبفا روستایی لارستان در خصوص مشخصات این طرح گفت: برای اجرای پروژه تأمین و تکمیل آب آشامیدنی روستای دهکویه ۱۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی و ملی هزینه شده است.

  وی ادامه داد: برای آبرسانی به روستای دهکویه یک چاه آهکی به عمق ۴۰۵ متر حفر و لوله گذاری به طول ۱۲ کیلومتر و برق رسانی به طول ۳ کیلومتر انجام شده است.

  تقوی فرد با بیان اینکه با اجرای این پروژه، ۱۱۶۰ خانوار از آب آشامیدنی سالم برخوردار می شوند؛ تصریح کرد: مشکل مردم روستای دهکویه در خصوص آب آشامیدنی روستا با بهره برداری از این طرح برطرف خواهد شد.


  نویسنده : مدير نيلوبلاگ بازدید : 38 تاريخ : يکشنبه 12 شهريور 1396 ساعت: 17:32
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123