بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از آزادراه لامرد به پارسیان/ استقبال مسئولان از فعالیت سرمایه‌گذاران در حوزه راه

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس

آرشیو مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  انتشار در۴ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۴:۱۹ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 26 بازدید

  بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از آزادراه لامرد به پارسیان/ استقبال مسئولان از فعالیت سرمایه‌گذاران در حوزه راه

  معاون وزیر راه و شهرسازی در سفر به منطقه جنوب فارس، به همراه مدیر کل راه و شهرسازی لارستان از آزادراهِ در حال ساختِ لامرد به پارسیان دیدن کرد.

  به گزارش روابط عمومى اداره كل راه و شهرسازى لارستان، همزمان با آغاز هفته دولت مهندس سيد حسين ميرشفيع معاون ساخت و توسعه آزاد راههاى وزارت راه و شهرسازى از مراحل ساخت آزادراه لامرد – پارسيان كه توسط سرمايه گذار بومى منطقه در دست اجراست، بازديد كرد.

  مهندس باقری فرد مدير كل راه و شهرسازي لارستان در حاشيه اين بازديد با بيان اينكه همواره بايستى حمايت از سرمايه گذاران در معناى واقعى و در عمل صورت گيرد، افزود: حضور شخص مهندس ميرشفيع و بازديد ميدانى ايشان به همراه ٤ نفر از كارشناسان وزارت راه و شهرسازى از شرايط محيطي موجود جهت ساخت آزادراه و بررسى هاى دقيق در انجام اين حركت خود گوياى همين رويه در استقبال از سرمايه گذاران در حوزه راه است.

  وى تصريح كرد: طبيعتاً با ساخت آزادراه لامرد – پارسيان تغيير جدى و به دنبال آن ارتقا در بخش حمل و نقل منطقه صورت مي گيرد و بدين منظور تيم هاى مختلف متشكل از مشاوران كارفرما و سرمايه گذار زير نظر تيم كارشناسى و مطالعاتى وزارت راه و شهرسازى براى كيفى نمودن مراحل تكميل اين آزادراه در شرايط سخت اين منطقه تلاش هاى وافرى انجام داده و عملاً با كار مطالعاتى علمى و فنى به دنبال رسيدن به مقصدى شايسته در تكميل هر چه بهتر اين آزادراه مى باشند.

  وى با اشاره به کاهش ۵۰ کیلومتریِ مسیر پس از اجرایی شدن پروژه، خاطرنشان كرد: در اين آزادراه ٤٥ كيلومترى سه خط رفت و سه خط برگشت و سه تقاطع غيرهم سطح پيش بينى شده است.

  باقری فرد در ادامه از لزوم ورود سرمایه گذاران در دیگر بخش هاى منطقه گفت و ادامه داد: با توجه به ترانزیتی بودن حوزه استحفاظى اداره كل راه و شهرسازى لارستان و نزديك بودن به آب هاى نيلگون خليج فارس و تردد خودروهای سنگین حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی می تواند برآیند خوبی را برای منطقه به همراه داشته باشد. وی ابراز امیدواری کرد با جذب سرمایه‌گذاران و مشارکت بخش خصوصی در اشکال مختلف بتوان منطقه را به یکی از شریان‌های مهم ارتباطی کشور و کریدور ارتباطات جاده‌ای تبدیل کرد.

  وی همچنين به بازدید معاون وزیر از تونل «شهید باقری» اشاره کرد و اظهار داشت: در بازديد مهندس ميرشفيع از بزرگترين تونل جنوب كشور، طرح هايي جهت اتصال اين آزادراه به تونل مذكور مورد ارزيابى قرار گرفت و مقرر شد اقدامات لازم براى اين اتصال در دستور كار قرار گيرد.

  مديركل راه و شهرسازى لارستان در پايان از همراهى فرماندار لامرد، دفتر نماينده مردم لامرد و مهر در مجلس شوراى اسلامى و نيز خدمات ارزنده شخص سرمايه گذار و همراهان او در طول اين بازديد يك روزه تقدير كرد.


 • مطالب مرتبط
 • حامد زارع: ابراهیمی دینانی در حال گفتگو با سقراط درون خویش است
 • بیش از ۳۰ امام جمعه و ۱۵ قاضی در حوزه علمیه لار تحصیل کرده‌اند/ چهار سطح حوزوی در لار تدریس می‌شود
 • بیش از ۳۰ امام جمعه و ۱۵ قاضی در حوزه علمیه لار تحصیل کرده اند/ چهار سطح حوزوی در لار تدریس می شود
 • ۱۳ نمایش برتر از ۱۱ شهر در جشنواره تئاتر «لاد» رقابت می‌کنند + برنامه اجراها
 • ۱۳ نمایش برتر از سه استان در جشنواره تئاتر «لاد» رقابت می‌کنند + برنامه اجراها
 • از راه‌اندازی و فعال نمودن انجمن‌ها تا برگزاری چندین کنسرت و برنامه فرهنگی/ رفعت حقیقی: در برنامه‌های هفته دولت، به طرح‌های فرهنگی هم توجه شود
 • نویسنده : مدير نيلوبلاگ بازدید : 12 تاريخ : يکشنبه 5 شهريور 1396 ساعت: 2:56

  آخرین مطالب

  خبرنامه

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :